Slevy  [více]

Samolepící fólie dravců na okna - siluety dravců
Samolepící fólie dravců na okna - siluety dravců
300Kč  210Kč
Ušetříte: 30% z ceny
Nanopodložka
Nanopodložka
165Kč  145Kč
Ušetříte: 12% z ceny

Revizní a kalibrační štítky

Revizní štítky pro označení pravidelné kontroly

Lepí velmi dobře na všechny hladké povrchy bez mastnoty. Fólie je extrémně flexibilní - tenká speciální samolepka lepí na zakřivené povrchy, hrany a drsné povrchy.

Revizní štítky lze použít univerzálně. Na štítcích jsou vytištěny údaje např. rok a měsíce. S ročními kontrolními štítky lze dokumentovat všechny druhy testů. Označte datum příští zkoušky, poslední zkoušku nebo údržbu. Všechny jednoroční štítky jsou opatřeny měsíčním, který lze prorazit kleštěmi s razníkem nebo označit fixem. Inspekční štítky s letopočtem jsou k dispozici v několika designech. Můžete je použít k označení strojů, protipožárních zařízení nebo zařízení první pomoci.


Barvy nálepek

Jednotný výběr barev pomáhá se snadnou identifikací, zejména s ročními kontrolními nálepkami. Externí auditoři a odborníci obdrží rychlý přehled požadovaných testů. Barvy pro jasnou identifikaci jsou stanoveny zákonem, aby byla zajištěna jednotná regulace. Díky tomu je možné snadno a rychle zkontrolovat stav vizuální kontrolou. Každá barva vychází z následujícího roku a opakuje v zadaném intervalu. Nabízíme Vám také možnost Vašich kontrolních oštítků. Jednoduše vyberte tvar, barvu, individuální text a případně logo a kontaktuje nás.

Roční kontrolní štítky

Roční kontrolní štítky dokumentují dokončenou kontrolu s datem a důležitými informacemi o provedené kontrole. Musí být na předmětu jasně identifikovány. Díky barvě je lze rozpoznat již z dálky. Štítky lze použít univerzálně a díky speciálnímu materiálu je také možné je připevnit na nejrůznější povrchy. Ve středu je vytištěn rok testu, měsíc lze označit pomocí děrovacích kleští nebo fixem. Víceleté kontrolní štítky lze používat po dobu 2-4 let. Test je poté také označen štítkem. Pravidelné kontroly jsou povinné v souladu s platnými normami a směrnicemi za účelem ochrany zaměstnanců a zákazníků.

Nové zboží pro měsíc listopad - Identifikační a informační značky

 

Více informací

Bezpečnostní tabulky na zakázku
Copyright © 2020 Central Company. Powered by Zen Cart